پیام ها و روادید
اجرای برنامه نشان برتر توسط مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

اجرای برنامه نشان برتر توسط مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران با مشارکت رادیو تخصصی اقتصاد برنامه رادیویی تهیه و اجرا کرد تحت عنوان نشان برتر.

در این برنامه که  با حضور کارشناسان مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران در استودیو رادیو اقتصاد طی بیست جلسه اجرا شد در خصوص آشنایی با نحوه اخذ گواهینامه های ایزو اطلاع رسانی شد.

- شنبه, 02 فروردين 773 00:00

مستندسازی HSE

مستندسازی HSE

مستندسازی HSE

مجموعه های فعالی که گواهینامه HSE دریافت میکنند به مستندات HSE هم نیاز دارند. شرکتهایی که گواهینامه HSE میگیرند معمولا شرکتهای پیمانکاری هستند که برای شرکت درمناقصات به گواهینامه HSE نیاز دارند و بادریافت گواهینامه HSE یا HSE-MS مستندات گواهینامه ها را هم دریافت میکنند وبرای مستندسازی معمولا یک فرد مشاور وجود دارد که وظیفه ی مستندات و تهیه ی مستندات را برعهده دارد. و درنهایت یک دسته از دستورالعملها و فرمها را بهمراه لوگوی آن شرکت که گواهینامه HSE دریافت کرده در قالب یک فایل مستندات ارائه میدهد.

گواهینامه HSE مخصوص شرکتهای پیمانکاری است برای اینکه عملکرد یک مجموعه بهتر وکیفیت بالاتری داشته باشد. لازم است مستندات HSE پیاده سازی شود. پیاده سازی واقعی میتواند برعملکرد یک مجموعه تاثیر مثبتی داشته باشد. مستندات گواهینامه HSE متشکل از فرمها ودستورالعملهایی است که توجه به این فرمها میتواند انطباق یا عدم انطباق های موجود در آن مجموعه را مشخص تر کندو همچنین اجرای دستورالعملها از طرف پرسنل و کادر اجرایی آن مجموعه از مدیریت اصلی تا کلیه کارمندان جزیی آن شرکت الزامی است.

مستندسازی HSE یک طرف و فرهنگ HSE یک طرف، مستندسازی HSE تا پیاده سازی HSE زمین تا آسمان فرق دارد. شرکتهای متقاضی سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت و محیط زیست همواره فقط بخاطر گواهینامه HSE مستندات HSE راتهیه و به مرجع صادر کننده ی گواهینامه ی HSE ارائه میدهند و این در حالیست که هیچ اهمیتی بابت اجرا و پیاده سازی مستندات HSE قائل نمیشوند. تازمانیکه HSE بصورت یک فرهنگ نهادینه در جامعه فراگیر نشود. پیاده سازی واقعی مستندات HSE اتفاق نمی افتد.

گواهینامه HSE برای یک مجموعه به منزله ی آنست که در جریان فعالیتهای خود کلیه ی اصول ایمنی و بهداشت حرفه ای را رعایت میکنند و ایمنی کارکنان و پرسنل بسیار مورد توجه مدیران آن شرکت بوده است.

یعنی با پیاده سازی مستندات HSE میتوان گفت کلیه ی اصول ایمنی توسط کارکنان رعایت میشود. اعم از پوشیدن لباس مناسب و نیز کفش مناسب کار که به ایمنی کارکنان کمک میکند و باعث میشود که دربرابر خطرات و آسیبهایی که ممکن است در جریان کار پرسنل یک مجموعه را تهدید کند حفظ میکند. پیاده سازی واقعی مستندات HSE و فرهنگ HSE برای سلامت کارکنان یک مجموعه که گواهینامه HSE دریافت کرده اند بسیار مفید و ضروری است. از اینرو توجه به مستندات HSE و همچنین پیاده سازی مستندات HSE لازم و ضروری است. مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران مجری اخذ و صدور گواهینامه های استاندارد بین المللی ایزو و HSE زرگترین و معتبرترین مرکز در ایران آماده ی ارائه اطلاعات و راهنمایی به کلیه ی هموطنان عزیز می باشد.

مستندات HSE

مستندات گواهینامه اچ اس ای

مستندات گواهی نامه HSE

مستندات گواهینامه HSE

پیاده سازی مستندات HSE

دانلود فایل مستندات HSE

 

مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران بابیش ازدهها سال سابقه کاری وتجربه درحوزه های مختلف درعلوم سیستمهای مدیریتی و اخذ گواهی نامه های ملی و بین المللی در خدمت متقاضیان محترم بوده وپاسخگوی سوالات شما میباشد.

با ما درارتباط باشید...