پیام ها و روادید
اجرای برنامه نشان برتر توسط مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

اجرای برنامه نشان برتر توسط مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران با مشارکت رادیو تخصصی اقتصاد برنامه رادیویی تهیه و اجرا کرد تحت عنوان نشان برتر.

در این برنامه که  با حضور کارشناسان مرکز مشاوره و اطلاع رسانی سیستم کاران در استودیو رادیو اقتصاد طی بیست جلسه اجرا شد در خصوص آشنایی با نحوه اخذ گواهینامه های ایزو اطلاع رسانی شد.

- شنبه, 02 فروردين 773 00:00

مشاوره بهره وری

مشاوره بهره وری

 مشاوره بهره وری

    هرسازمانی با هر زمینه فعالیتی ، جهت ادامه بقاء سازمان خود نیاز به پول دارد. در واقع پول ، مایه حیات و قوه محرکه رشد و توسعه هر سازمانی است . هر چیز دیگری نیز کهاز آن به عنوان عامل رشد و توسعه سازمان یاد می شود ، در انتهاذبرای اطمینان از اثر بخش بودن آن ، بایست ارزیابی کرد که آیا سازمان را به درآمد رسانده یا خیر. به طور مثال اگر گفته می شود که آموزش در هر سازمانی مایه رشد وتوسعه آن سازمان است یعنی اینکه آموزش باعث می شود که سازمان به درآمد بیشتری دست یابد. هر وقت گفته می شود استفاده از فن آوری و تجهیزات پیشرفته باعث رشد وتوسعه سازمان می شود یعنی اینکه استفاده از فن آوری وتجهیزات پیشرفته باعث کسب پول و درآمد بیشتری می شود وخلاصه اینکه تمامی اهداف هر مجموعه ایی بعداز مباحث مربوط به اخلاق به پول ختم می گردد .

حال چگونه می توان به این پول رسید؟ جوابش خیلی ساده است با سود آوری! بله! سود آوری هر مجموعه ، آن مجموعه را به پول می رساند . سودآوری رابطه مستقیمی با بهره وری دارد. البته بهره وری تعاریف مختلفی دارد.

بهره وری زمانی می تواند به معنای واقعی خود برسد که فراگیر باشد در واقع بهره وری فراگیر، بهره وری است که تمامی ذی نفعان را شامل حال خود کند و هر کس وهرچیزی که به نحوی با آن مجموعه مرتبط است ، از آن مجموعه سود ببرند و یا حداقل اینکه ضرر  و زیان نبینند. از جمله ذی نفعان هر مجموعه می توان به مواردی همچون ، سهامداران ، مدیران ، کارکنان ، مشتریان ، تأمین کنندگان مواد اولیه  و سایر تجهیزات ، محیط زیست و همچنین مراجع حکومتی مانند اداره مالیات، شهرداری، وزارت خانه های مربوطه را اشاره کرد.

بنابراین برای رسیدن به بهره وری جامع عوامل زیادی دخیل هستند از جمله این عوامل می توان به عوامل زیر اشاره کرد:

 

  1. فرهنگ

  2. ارتباطات

  3. تعهد

  4. نیروی انسانی

  5. سخت افزارها مانند ماشین آلات و تجهیزات و...

  6. نرم افزارها یا ابزارها و روش ها مانند ISO و5S و . . .

 

شرکت سیستم کاران با چندین سال سابقه درخشان و کسب تجربه های موفق توانسته گامهای موثری برای مشتریان متقاضی بهره وری بردارد.

شرکت سیستم کاران آمادگی دارد تا با استفاده از عوامل ذکر شده در بالا برای مشتریان خود این اثربخشی و بهره وری را ایجاد نماید.

البته شایان ذکر است که سود حاصله از این ارتقاء بهره وری و سودآوری با یستی تمامی هزینه های مشاوره سیستم کاران را پوشش دهد. این به این معنا ست که شرکت سیستم کاران تمامی پروژهای ارتقاء بهره وری خود رابه طور تضمینی به اجرا درمی آورد و کارمزد خود را درصدی از سود حاصله از این ارتقاءبهره وری و سودآوری تعریف می کند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر کافیست با یک تماس از مشاوره رایگان که توسط کارشناسان شرکت سیستم کاران ارائه می گردد استفاده نمایید.

 

با ما درارتباط باشید . . .